Wizyta w Instytucie BOSMAL

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. to ośrodek specjalizujący się w wykonywaniu prac badawczo–rozwojowych oraz produkcyjnych na zlecenia krajowych i zagranicznych firm, głównie motoryzacyjnych.

Doświadczenie

Instytut posiada bogate doświadczenie w zakresie współpracy zarówno z finalnymi producentami samochodów, jak również z zakładami kooperującymi, produkującymi części i zespoły do montażu głównego oraz na rynek wtórny.

Przez ponad czterdzieści lat swojej działalności Instytut zdobył zaufanie wielu krajowych jak i zagranicznych klientów. Dzięki doświadczonej kadrze pracowników o wysokich kwalifikacjach BOSMAL potrafi zrealizować kompleksowy zakres usług projektowych i badawczych Instytut jest elastyczny pod względem dostosowania się do wymagań rynku i potrzeb jego klientów. 

W ostatnim czasie BOSMAL mocno zaangażował się w badania materiałów i struktur kompozytowych dostosowując sprzęt badawczy i skupiając ekspertów nad tą nową grupą materiałową.

Badania kompozytów

Dzięki działalności w PKTK Instytut może zaoferować badania i analizy znacznie wychodzące poza przemysł samochodowy.

Podczas wizyty zostały przedstawione laboratoria, możliwości badawcze a także przeprowadzono rozmowy na temat wspólnych projektów i badań. Przekazano również certyfikat członkostwa w PKTK.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę instytutu (tutaj) oraz do naszego Wirtualnego laboratorium (tutaj) gdzie przedstawiono wiele urządzeń znajdujących się w posiadaniu Instytutu Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL.

Polecane artykuły